Logo Szkoły Podstawowej im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach
Powróć do: Erasmus+

Szkolenie w Palermo

Nasi nauczyciele uczestniczyli w zagranicznym szkoleniu w Palermo. Przez 7 dni intensywnie uczyli się języka angielskiego. Przypomnieli sobie poprawne struktury gramatyczne, poszerzyli słownictwo, ćwiczyli czytanie, słuchanie i mówienie oraz redagowanie form wypowiedzi pisemnej w języku angielskim. Nie zbrakło też czasu na wizyty kulturalne w Palermo. Efektem tego kursu będzie między innymi projekt eTwinning. Prace nad jego realizacją już ruszyły.