Logo Szkoły Podstawowej im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach

Dodatkowe szkolenia

Wakacje się zaczęły! Niektóre nauczycielki z naszej szkoły postanowiły wykorzystać urlop na dodatkowe szkolenia. 6 osób wyjedzie na kurs pt. "Wprowadzenie do uczenia się opartego na projektach w klasie", który odbędzie się w lipcu na Teneryfie. Zostanie on zorganizowany w ramach programu Erasmus+. Dziś nauczycielki wzięły udział w szkoleniu, które prowadziła Izabela Gorzelańczyk-Nowak, koordynatorka projektu. Uczestniczki szkolenia zostały przygotowane merytorycznie, językowo i organizacyjnie do wyjazdu.

Galeria zdjęć

354484361_793678572220105_5499932964039915930_n 356224139_1005136714175942_2460493761659632802_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności