Logo Szkoły Podstawowej im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach

Gminny turniej w tenisa stołowego

W sobotę 24.01 rozgrywaliśmy gminny turniej w tenisa stołowego indywidualnie na hali w Liścu Wielkim. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z klasy VI. Największy sukces odniosła  Oleksandra Khliebnikova zwyciężając w swojej kategorii i zdobywając III miejsce. Gratulacje!

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2026-01-30 at 22.58.08 (1) WhatsApp Image 2026-01-30 at 22.58.08 (2) WhatsApp Image 2026-01-30 at 22.58.08 (3) WhatsApp Image 2026-01-30 at 22.58.08 WhatsApp Image 2026-01-30 at 22.58.09 (1) WhatsApp Image 2026-01-30 at 22.58.09 (2) WhatsApp Image 2026-01-30 at 22.58.09 WhatsApp Image 2026-01-30 at 22.58.10
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności