Logo Szkoły Podstawowej im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach

Gramy razem z WOŚP!

Przez ostatnie dwa tygodnie na terenie naszej szkoły prowadziliśmy zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki przenośnej puszce WOŚP mogliśmy kwestować wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili swoją cegiełkę, okazali wsparcie i zaangażowali się w akcję. Razem pokazaliśmy, że mamy wielkie serca i potrafimy pomagać!  Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

(Video)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności