Logo Szkoły Podstawowej im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach

Konkurs Ekologiczny

20 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Ekologicznym, który odbył się w Szkole Podstawowej w Żychlinie. W konkursie mogło wziąć udział troje uczniów z klas 6-8. Konkurs składał się z dwóch etapów: testu pisemnego (pytania otwarte i zamknięte) oraz drugiego etapu gdzie trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą, ale również refleksem. Do drugiego etapu konkursu weszła nasza uczennica Lena Bocian i uzyskała 6 miejsce. Wszystkim gratulujemy.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2024-04-10 at 09.09.09 WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.59.31 WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.59.32 (1) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.59.32 (2) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.59.32 (3) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.59.32 WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.59.33 (1) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.59.33 (2) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.59.33
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności