MAMY I i III MIEJSCE
Mamy trzeci rok z rzędu dwa podium w Konkursie Historyczno - Regionalnym. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbyło się w Zespole Szkół Ekonomiczno - Uslugowych w Żychlinie. I i III miejsce za swoje piękne prace otrzymali za lapbook dla Oleksandry Khliebnikovej i Gabrieli Podlesińskiej. Laureatki otrzymały dyplomy oraz bony do centrum handlowego. Mieliśmy również przyjemność wziąć udział w Konferencji popularnonaukowej i wysłuchać wspaniałego wykładu dr Reznera z UAM w Poznaniu. Laureatkom serdecznie gratulujemy!
