Zrobiło się wiosennie w naszej świetlicy. Mamy zmianę wystroju. Uczniowie przygotowali również piękne prace na przywitanie wiosny. Okazuje się, że wiosnę zwiastują nam nie tylko bociany, ale również żabki, pszczółki i motylki.