Logo Szkoły Podstawowej im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach

Świetlica wita wiosnę

Zrobiło się wiosennie w naszej świetlicy. Mamy zmianę wystroju. Uczniowie przygotowali również piękne prace na przywitanie wiosny. Okazuje się, że wiosnę zwiastują nam nie tylko bociany, ale również żabki, pszczółki i motylki.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.38.44 (1) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.38.44 (2) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.38.44 WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.38.45 (1) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.38.45 (2) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.38.45 (3) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.38.45 WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.44.01 (1) WhatsApp Image 2024-04-10 at 08.44.01
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności