Logo Szkoły Podstawowej im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach

W klasie 1 robiliśmy syrop z cebuli

W klasie 1 robiliśmy syrop z cebuli, żeby przegonić wirusy i porozmawiać o domowych sposobach dbania o zdrowie. Było trochę łez przy krojeniu, dużo śmiechu i świetna nauka przez działanie. Wiemy też, że wiele dzieci przygotowało taki syrop razem z rodzicami w domu.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2026-01-18 at 21.00.41 (1) WhatsApp Image 2026-01-18 at 21.00.41 (2) WhatsApp Image 2026-01-18 at 21.00.41 (3) WhatsApp Image 2026-01-18 at 21.00.41 (4) WhatsApp Image 2026-01-18 at 21.00.41 WhatsApp Image 2026-01-18 at 21.00.42 (1) WhatsApp Image 2026-01-18 at 21.00.42 (2) WhatsApp Image 2026-01-18 at 21.00.42 (3) WhatsApp Image 2026-01-18 at 21.00.42 (4) WhatsApp Image 2026-01-18 at 21.00.42
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności