Logo Szkoły Podstawowej im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach

Witaliśmy Panią Wiosnę

W czwartek witaliśmy w najmłodszej grupie przedszkolnej Panią Wiosnę. Dzieci obejrzały wiosenny teatrzyk, wysłuchały list od Pani Wiosny oraz wykonały przydzielone przez nią zadania. Z wszystkimi doskonale sobie poradziły. W nagrodę za wspólną zabawę otrzymały medale od Pani Wiosny.

Galeria zdjęć

426721473_366466385853642_3861044350863203610_n 426819141_1096291711619543_4204976626503771986_n 429973716_1407256890181446_4574162044803834766_n 430041477_403737552299120_6313444181430403006_n 430063706_1880441899071751_3380359258859919804_n 430330333_398889296085803_7899075206691256162_n 430484079_373998855598791_7275716827269053150_n 430657203_1059790231790678_7745849971655709182_n 430810985_1500377623843649_2666584944725753386_n 430831472_332028489402748_6664229299281328908_n 430961753_790853479766255_4186724601153775344_n 433222481_435372975601306_7054486807477037945_n 433245676_7271694649610346_898906832139898810_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności