Logo Szkoły Podstawowej im. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz w Żdżarach

WYCIECZKA DO TORUNIA

12 grudnia wyjechaliśmy do miasta Mikołaja Kopernika. Nasza przewodniczka Pani Monika opowiedziała nam wiele pięknych i ciekawych historii z dziejów naszego kraju. Odwiedziliśmy również jedną z kilku znajdujących się w Toruniu Piernikarni, gdzie poznaliśmy arkana wyrobu tego jakże zdrowego i kojarzącego się z Wigilią wypieku. Następnie wyruszyliśmy na jarmark bożonarodzeniowy, gdzie mogliśmy poczuć świąteczną magię Bożego Narodzenia. Ostatnim punktem naszego wyjazdu było Planetarium, gdzie mieliśmy rzadką okazję zobaczyć film pt. "Pierwsza Gwiazdka". Przy okazji dowiedzieliśmy się również i zobaczyliśmy jak wygląda i na czym polega praca pilota wycieczek, zawodowego kierowcy autobusu oraz obsługi Planetarium.

Galeria zdjęć

WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.09 WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.10 (1) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.10 WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.11 (1) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.11 (2) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.11 (3) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.11 (4) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.11 (5) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.11 WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.12 (1) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.12 (2) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.12 (3) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.12 (4) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.12 (5) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.12 (6) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.12 (7) WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.12 WhatsApp Image 2024-12-17 at 22.38.13
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności