Dziś przedszkolaki zamieniły się w małych artystów i z wielkim zaangażowaniem tworzyły zimowe witraże. Było dużo kreatywności, wyobraźni i radości z tworzenia. Efekty ich pracy są naprawdę piękne i wprowadziły nas w zimowy klimat.