Pielgrzymka śladami św. Faustyny Kowalskiej
Dzieci pierwszokomunijne wraz z opiekunami 18 czerwca uczestniczyły w pielgrzymce śladami św. Faustyny Kowalskiej. Odwiedziły Głogowiec – miejsce narodzin Helenki Kowalskiej, gdzie znajduje się jej rodzinny dom, a następnie udały się na piechotę do Sanktuarium Chrztu pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii świętej Faustyny w Świnicach Warckich.
Był to wyjątkowy czas modlitwy, refleksji i poznawania życia Apostołki Bożego Miłosierdzia. Uczestnicy pielgrzymki mieli okazję zawierzyć swoje intencje Jezusowi Miłosiernemu oraz podziękować za dar Pierwszej Komunii Świętej.
Niech przykład św. Faustyny uczy nas ufności w Boże Miłosierdzie i prowadzi do coraz głębszej przyjaźni z Jezusem.

