Podczas Gminnego Konkursu Ekologicznego odbyła się konferencja przygotowana przez Zespół Psychologiczno-Pedagogiczny pt. „Jeden za wszystkich…”.
Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jakie korzyści dydaktyczne, wychowawcze i społeczne płyną ze stosowania metod aktywizujących w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Po części teoretycznej przyszedł czas na praktyczne działania. W trakcie zabaw i aktywności uczestnicy mogli wykazać się umiejętnościami społecznymi, kreatywnością oraz zdolnościami manualnymi.
Mamy nadzieję, że ten wspólnie i miło spędzony czas stał się inspiracją do refleksji, otworzył na nowe spojrzenie oraz przyniósł motywację do wdrażania metod aktywizujących, które niosą ze sobą wiele wartości i korzyści.
Dziękujemy za obecność i już dziś zapraszamy za rok!

